dentalni-hygiena-praha
Rychlý kontakt: 775 656 970

Vaše otázky | Dentální hygiena Praha

Jaké mohu očekávat výsledky po bělení u Vás?
Tato technologie v bělení zubů byla důkladně testována a zaručuje okamžité zesvětlení zubů o 4 – 8 odstínů, které vydrží v průměru 2 – 3 roky. Vše samozřejmě záleží na Vaší současné barvě, dále pak na stravovacích návycích. V případě zájmu doporučuji se k nám objednat na nezávaznou konzultaci, kde Vám změříme Vaši současnou barvu a odhadneme výsledek po bělení.

Mohu podstoupit bělení zubů, jestliže mám na předních zubech korunky či výplně?
Barvu korunek či rozsáhlých výplní na předních zubech nelze žádným bělením ovlivnit. Proto se po podstoupené proceduře doporučuje jejich výměna k barvě Vašich vybělených zubů, buď po individuální domluvě v naší ordinaci nebo u svého zubního lékaře.

Je po bělení potřeba nějaká zvláštní péče?
Po proceduře bělení zubů je dodržovat po následujících minimálně 24 hodin tzv. bílou dietu. Tato dieta spočívá ve vyvarování se barevných nápojů (např. kávy, čaje, coly), barevných pokrmů (např. sojová omáčka) a kouření.

dentalni-hygiena-praha

Kontaktní formulářMáte nějaký dotaz, nebo Vás zajímá něco z našeho oboru? Vyplňte kontaktní formulář a klikněte na tlačítko Odeslat zprávu!
captcha Praha5 Praha9 Ústí n. Orlicí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím