dentalni-hygiena-praha
Rychlý kontakt: 775 656 970

Dentální hygiena | Dentální hygiena Praha

dentální hygienaDentální hygiena je dnes nedílnou součástí moderní péče o orální zdraví člověka. Dentální hygienista se podílí – samozřejmě v úzké spolupráci s ošetřovaným klientem – na předcházení obtížím, které by mohly vést až k nákladnému ošetření u stomatologa.

Preventivní péče, kterou dentální hygiena obnáší, je velmi nutná pro uchování stávajícího stavu chrupu, případně prodloužení finančně nákladného ošetření od stomatologa, jako jsou korunky, výplně, zubní náhrady a samozřejmě také implantáty.

Dentální hygiena Praha se zaměřuje na práci v parodontologii (odstraňování měkkých povlaků a zubního kamene, leštění kořenů zubů důležité pro léčbu zánětů dásní a parodontózy), práce v prevenci zubního kazu (úprava a leštění výplní, lokální fluoridace) a je důležitou součástí ortodontického ošetření (preventivní čištění, leštění a fluoridace zubů při a po fixních aparátech), v neposlední řadě se stále více zabývá estetickou stomatologií jako je profesionální domácí i ordinační bělení a aplikace šperku na zub.

Léčba i prevence onemocnění ve Vašich ústech…

Máte zájem o zdraví Vašich zubů?
Chcete předcházet onemocněním Vašich zubů, které je mnohdy bolestivé a vyžaduje finančně nákladné léčení?
Pak je tedy dentální hygiena právě pro Vás!

Dentální hygiena je zaměřena na prevenci a případné léčení onemocnění dutiny ústní – nejčastěji zánět dásní (gingivitis) nebo parodontózu (parodontitis).

Dopřejte Vaším zubům profesionální péči…

Co vše obsahuje vstupní návštěva?

Vstupní návštěva trvá okolo 55 min a skládá se z celkového vyšetření Vašich úst, dále pak seznámení a popisu Vašeho problému se zuby s využitím tzv. intraorální kamery, z ošetření – odstranění zubního plaku a zubního kamene – a individuálního doporučení techniky čištění i výběru správného zubního kartáčku, aby Vaše domácí péče o zuby byla co nejefektivnější a abyste se brzy zbavili problémů s chrupem.

Co vše obsahuje kontrolní návštěva?

Kontrolní návštěva obsahuje důkladnou kontrolu Vašich úst, odstranění případných pigmentací ze zubů, kontrolu techniky čištění a výběr dalších pomůcek pro dokonalou domácí péči o Vaše zuby.

Kontrolní návštěvy jsou velice důležité pro dlouhodobou preventivní péči. Intervaly preventivních ošetření jsou individuální, nejčastěji je doporučováno absolvovat je alespoň 2-3 ročně.


dentalni-hygiena-praha

Kontaktní formulářMáte nějaký dotaz, nebo Vás zajímá něco z našeho oboru? Vyplňte kontaktní formulář a klikněte na tlačítko Odeslat zprávu!
captcha Praha5 Praha9 Ústí n. Orlicí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím